Komfortowy Domek AGA Centrum - Wisła
Wisłą to malownicza miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Śląskim. Na administracyjnym terenie miasta swoje źródła ma największa polska rzeka o tej samej nazwie – Wisła. Miasteczko sąsiaduje między innymi z gminą Brenna, Ustroń, Istebna, a także Czechami. Przedstawiamy najlepszą ofertę noclegów i możliwość dokonania rezerwacji online. Komfortowe apartamenty, domki, pokoje, hotele, wille - oferty indywidualne lub all inclusive. Ty decydujesz! Zaplanuj udany wypoczynek w polskich górach!
Komfortowy Domek AGA Centrum
Wisła Towarowa 17adomki letniskowe i całoroczne
Góry
Cena od
210 PLN
WiFi
Spa/wellness
Plac zabaw
Rozmawiamy
Góry
Cena od
210 PLN
WiFi
Spa/wellness
Plac zabaw
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : bezpłatne Wi-Fi, Wi-Fi, narciarstwo, taras słoneczny, całkowity zakaz palenia, taras, piesze wycieczki, parking przy ulicy, ogrzewanie, wanna z hydromasażem / jacuzzi, plac zabaw dla dzieci, monitoring wokół obiektu, jazda na rowerze, pokoje dla niepalących, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, pokoje rodzinne, dostęp do Internetu.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 12:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Komfortowy Domek AGA Centrum o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Obiekt usytuowany jest w dzielnicy mieszkaniowej, w związku z czym Goście proszeni są o zachowanie ciszy. Do obiektu prowadzi 100 schodów. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Domek 10 osobowy (1 rozkładana sofa, 1 duże łóżko podwójne, 2 rozkładane sofy, 1 rozkładana sofa - 80 mkw).

